ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız Giydirme cephe alanına 1988 ‘de başlamıştır. Şirket kurucumuz İlhan Kavalcı ve beraberinde İbrahim Murat Kavalcı 1999 da resmi firma açılışını yapmıştırlar. İlk açıldığı tarihten bu yana çalışmalarında her zaman yenilikleri takip eden firmamız, sektör üzerinde tam ve yetkin bir tecrübeye sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir. 2008 yılı itibariyle şirket ismimizi İmtaş Yapı olarak güncelleyerek çalışmalarımızın kapsamını da genişletmiş bulunmaktayız.

Firmamız cephe giydirme alanında imalat ve montaj işlemlerini de yaparak kapsamlı bir çalışma sunmaktadır. Çalışmalarımıza uzman mühendislerimizin oluşturduğu projelendirme üzerinden giderek hatasız ve sorunsuz sistemler oluşturmaktayız. 1988 den bu güne sektöre ait tüm bilgileri tecrübe ederek bu gün müşterilerimize en iyi ürün ve kaliteli hizmet sunmaktayız. İmalathanemizde son teknoloji Cns makineleri kullanarak ürettiğimiz ürünlerin bilgisayar sistemlerine entegre olarak çalışması nedeniyle hatasız ürün ortaya koymaktayız.

İmtaş Yapı olarak amacımız müşterilerimize sorunsuz bir cephe kaplama uygulayarak en modern görünüş yanı sıra yakıt ve enerji tasarrufu kazanmalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda çalışmalarımızın ehemmiyetinin bilincinde olarak siz müşterilerimize sıfır hata iş teslimatı yapmaktayız.

İmtaş Yapı

Yapı Alüminyum San. Tic. Ltd. Şti.